Dřevěná budoucnost bydlení

Dnešní doba je plná moderních výdobytků a materiálů, ale zamysleli jste se někdy nad tím, jaké by to bylo vrátit se k tradičnímu materiálu a žít znovu ve spojení s přírodou? Dřevo je materiál, který vám poskytne vše, co potřebujete.

Zařiďte si dům, který se o vás bude starat. Dřevo má mnoho zdravotních funkcí, které vám bydlení v něm zpříjemní.

Skvělé pro alergie a astma

Dřevo je antistatické, takže nevíří prach a je tak skvělou volbou pro alergiky, navíc neprodukuje škodlivé látky. Udržuje si také stálou vlhkost, která zajišťuje, že se v místnosti nebudou šířit škodlivé organismy a škodlivé částice v ovzduší.

Léčivé silice, které dřevo obsahuje, navíc vytváří příjemné aromatické prostředí. Toto prostředí pak působí pozitivně na problémy s astmatem.

Stavba na klíč

Sruby z kvalitního sušeného smrkového dřeva vám postaví společnost Woodlife. Všechny dřevěné stavby, které společnost realizuje, jsou vysoce kvalitní odolné a na klíč. To znamená, že se nemusíte starat o stavbu, její postup a veškeré papírování okolo. Vám stačí jen přijít a vyzvednout si klíče od hotové stavby.

Dřevěné stavby jsou v poslední době stále oblíbenější a tak si můžete být jistí, že dřevěné bydlení bude zajímavé i po několika letech. Navíc dřevo vydrží stovky let, vzpomeňte si na některé dřevěné stavby ve Skandinávii, které stojí už více než 800 let.

Individuální přístup

Navíc si svou dřevěnou stavbu můžete navrhnout přesně podle vašich přání, velikost, přístavbu, garáž, zkrátka pokud budete chtít nějaké vylepšení, Woodlife vám ve všem vyjde vstříc.

Pokud se vám dřevo a jeho kouzlo a výhody zalíbilo, podívejte se na galerii a reference. Nechte se inspirovat pro svou vlastní dřevěnou stavbu. Bydlení ve srubu si určitě zamilujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *