Dřevostavbu bungalov postaví Haas Fertigbau do roka

Chcete-li si pořídit nízkoenergetické bydlení, nabízí Haas Fertigbau zajímavě řešené dřevostavby v provedení bungalov o různých dispozicích. Domy jsou postaveny z ověřených materiálů, které jsou zárukou kvality a odolnosti vůči vnějším vlivům. Unikátní konstrukce stěn šetří v kombinaci s pokročilými technologiemi až 70 % nákladů na vytápění a spotřebu elektřiny, takže během několika let ušetříte i desítky tisíc korun.

Stěny Thermo-Protect bungalovu Haas Fertigbau

Společnost si v průběhu svého působení navrhla vlastní konstrukci vnějších, tedy obvodových stěn bungalovů i patrových domů, kterou využívá při stavbě všech dřevostaveb. Ty tak odolávají horkým i mrazivým dnům a udržují pro obyvatele domu příjemnou teplotu, aniž by bylo nutné nadměrně využívat topení a klimatizaci. Klima-kontroll membrána navíc propouští teplo po celém domě, takže nezůstane žádná místnost chladná.

Samotné stěny Thermo-Protect jsou navíc natolik odolné, že na ně lze bez problémů zavěsit skříňky, přivrtat police, televizi apod. To umožňuje jejich dvojité opláštění, které mj. poskytuje i výbornou zvukovou izolaci. V kombinaci se správným vytápěním, solárními panely a rekuperací vzduchu, spotřebují bungalovy na klíč od Haas Fertigbau asi o 70 % méně energie než klasické zděné domy.

V bungalovu Haas Fertigbau bydlíte do roka

Haas Fertigbau nabízí svým klientům garanci, že budou bydlet ve svém bungalovu do jednoho roku od podepsání smlouvy. Jelikož jsou všechny dřevostavby vyráběny na klíč, zabere jejich složení jen pár měsíců, a to včetně dokončovacích prací a napojení na veřejné sítě. Svůj přístup podkládá Haas Fertigbau 50letou zkušeností, během níž realizovala desítky tisíc staveb v několika zemích Evropy.

A garantovanou máte také cenu, takže si můžete následně třeba vyřídit hypotéku, aniž by vás zaskočily nějaké neplánované výdaje. Haas Fertigbau postaví dřevostavbu dle smluvených podmínek a pomůže vám vybrat správnou dřevostavbu ve stylu bungalovu nebo patrového domu. A pokud si nevyberete z nabídky více než 80 provedení, lze jednotlivé domy individuálně upravit dle vašich přání.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *