Finance pro firmy, podnikatele a OSVČ

Pod názvem americká hypotéka bez dokládání příjmů se skrývá podnikatelský úvěr. Jakmile získáte peníze, můžete s nimi hradit veškeré závazky ve firmě.

Jestliže máte založené podnikání, můžete získat velice výhodný podnikatelský úvěr. Ten se nazývá americká hypotéka bez dokládání příjmů nebo také jako americká hypotéka bez registru. Tyto názvy odpovídají i významem, což se o některých jiných finančních produktech nedá tak úplně říct. Podnikatelské úvěry si samozřejmě mohou zakládat pouze podnikatelé, firmy a OSVČ. Finance jsou určené k podnikání. S penězi však ve firmě můžete naložit podle libosti, a to díky názvu americká hypotéka, protože pokud se jedná o tento typ, tak mohou být peníze využity jakýmkoliv způsobem. Nemusíte dokládat faktury, ani účty, můžete je použít na cokoliv, samozřejmě v rámci podnikání.

Jak je to s ručením nemovitosti?

Ručení nemovitosti probíhá základním způsobem. Vyberete si nemovitost, jakoukoliv, kterou vlastníte. Může se jednota o dům, byt, pozemek, komerční budovu, halu, správní objekt, hotel, penzion, zkrátka a dobře o cokoliv, následně nám dáte adresu. My vyhodnotíme na základně údajů a prostudování různých dokumentů, odhadní cenu. Ta se určuje podle stáří budovy, opotřebovanosti, také podle toho, kde stojí čili podle polohy a na základně ještě dalších podrobností. Získat můžete až 70 % z této odhadní hodnoty. Peníze se následně vyplácí formou úvěru. Se zjištěním dalších informací vám může pomoci americká hypoteční kalkulačka.

Co mohu platit s penězi z úvěru?

Velký otazník nastává u této otázky. Co vlastně mohou podnikatelé platit z těchto financí? S financemi můžete hradit úhrady faktur, běžné výdaje, nakupovat materiál, zboží či služby, vyplácet mzdy, sociální a zdravotní pojištění, daně, další poplatky finančnímu úřadu ale také dluhy, dokonce i exekuce nebo zvolit konsolidaci. Můžete začít budovat nový sektor podnikání nebo začít úplně od začátku čili když máte teprve zpracovaný podnikatelský záměr. I pro tyto účely se hodí vyřídit si výhodný úvěr s nízkými úroky a nízkou splátkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *