Firma Beton FEJTA

Dodavatel spolehlivých stavebních prvků pro interiér i exteriér
Kvalitní stavba, obytného či komerčního charakteru, je odrazem použitých konstrukčních i doplňkových materiálů. Řada z nich se vyrábí z betonu.

Ať už jde o stropní nosníky a stropní vložky, komíny a komínové komponenty, šalovací tvarovky, zámkovou dlažbu, stříšky, obrubníky či skořepinové tvárnice, mají své pevné místo v procesu spojeném se stavbou domu i úpravou jeho okolí a zahrady.

A právě všechny tyto prvky najdete v portfóliu firmy Beton Fejta. Zajímavou součástí její nabídky je rozhodně například systém TREK, s jehož pomocí lze bez problémů vyřešit stropy domu o jakémkoliv půdorysu. Vyráběný stropní systém se skládá z betonových nosníků, které jsou vyztužovány prostorovou výztuží, a stropních vložek. Firma se zabývá rovněž výrobou a prodejem komínů a komínových komponentů, které nabízí v podobě kompletní certifikované stavebnice, obsahující nejen bohaté příslušenství, ale i doplňkový materiál, potřebný k výstavbě.

Kromě kvality venkovních produktů je příjemným benefitem i jejich rychlá dodávka, vycházející z flexibility společnosti Beton Fejta.

Kompletní přehled výrobků včetně cen a logistických údajů najdete v katalogu firmy na www.betonfejta.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *