Inspirativní dveře od firmy VETOS

Z malé truhlárny, která vznikla v roce 1996, je dnes firma s největším portfoliem dveří na českém trhu. Její osmačtyřicetičlenný kolektiv spojuje dovednost, nadšení, um a touha neustále se učit a vytvářet krásné produkty pro komfortní interiéry.

Díky tomu všemu dnes spolupracuje VETOS dveře a zárubně s.r.o. s předními evropskými výrobci dveří a dřevěných podlah. Firemní realizace tak najdete nejen v rámci ČR, ale od roku 2014 už i v Německu a ve Švýcarsku.

Specialisté na dveře a zárubně si dovedou skvěle poradit také s podlahami, půdními schody, mobilními příčkami a kováním. Svůj přístup založili na maximální péči o zákazníka, individuálním přístupu k zakázkám a odborném kompletním servisu. Úspěch firmy spočívá ve schopnosti realizovat ročně přes tři tisíce zakázek v bytech, rodinných domcích a komerčních stavbách.

Po dvaceti letech intenzivní práce umí její tým, vybavený bohatými zkušenostmi a „know-how“, namontovat dveře, zárubně i podlahy přesně v domluveném termínu. Právě na tuto preciznost a spolehlivost firmy Vetos „slyší“ kromě koncových klientů také výrobci montovaných domů a dřevostaveb, pro něž je časové plánování základem úspěchu.

Více na www.vetos.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *