Jediná pergola, která se Vám přizpůsobí. To je ARTOSI.

Pergola ARTOSI s inovativním a čistým designem, vysokou kvalitou a přesností.

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI je ryze českým výrobkem přicházející přímo z vývojového oddělení společnosti ISOTRA. Svým inovativním a čistým designem se Vám v mnoha ohledech přizpůsobí. Byla vyvinuta s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnosti individuálních úprav.

Bioklimatická pergola ARTOSI je vyráběna s vysokou přesností, díky čemuž je každá montáž snadná a rychlá. Pergolu navíc můžete namontovat ke stěně domu nebo nechat jako samostatně stojící. Stojku pergoly lze individuálně posunout až o 1 m mimo roh pergoly. Jednotlivé pergoly lze k sobě spřažit, při čemž ve spoji pak zůstává pouze jedna stojka. Unikátností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které lze ovládat samostatně. Můžete tak komfortně pomocí dálkového ovladače regulovat proudění světla, tepla i vzduchu v libovolné části pergoly podle pozice slunečních paprsků během celého dne. ARTOSI dosahuje nejvyšší třídy odolnosti proti větru, avšak pro ještě větší komfort je možné doplnit pergolu o LED pásek s volbou teplého nebo studeného odstínu osvětlení. Pro větší soukromí lze boky pergoly snadno doplnit o screenové rolety které zajišťují ochranu proti hmyzu, slunečnímu záření a průniku tepla. Screenové rolety se dají snadno nainstalovat do pergol pomocí speciálního montážního profilu. Díky vyvážené spodní liště a ZIP systému je látka vždy napnutá.

Při plném uzavření lamel Vás pergola ochrání před deštěm i sněhem, přičemž voda se odvádí vždy minimálně jednou stojkou. Výška střešního rámu včetně otevřené lamely má pouze 25 cm, což pergole dodává na její eleganci. Úhel otevření lamel je pak pod sklonem až 130°.  Uzavřené střešní lamely tvoří nepropustnou plochu, která unese například až 116 kg na 1 m2 při rozměru 6×4 metry. Lamely jsou tvarově optimalizovány tak, aby vykazovaly, co nejlepší pevnostní výsledky s co nejmenším nárokem na materiál. Tato hliníková pergola může mít na šířku až 4,5 metru, výsuv až 7 metrů a výšku až 3 metry. Pohon je umístěn v obvodovém rámu, což zajišťuje, že není viditelný z žádné strany a nenaruší tak celkový vzhled pergoly. Barvu konstrukce a lamel lze vybírat z 6 základních barev, přičemž díky vybavenosti moderní práškovou lakovnou přímo v areálu společnosti ISOTRA, je možný jakýkoli barevný nástřik.

Napište si o nezávaznou nabídku na míru Vaší zahradě či terase na www.artosi.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *