Kamerový systém pohlídá dům za vás

Bezpečnostní systémy vám zajistí klidné spaní. Pokud je doplníte vhodným kamerovým systémem s dobrým rozlišením, budete mít klid i na dlouhé dovolené. Zloděje odradí už samotné kamery, a pokud ne, získáte důležitý důkaz. Mezi jakými systémy budete vybírat, a kde poptat dodavatele, abyste získali nabídku na míru, to si přečtete v tomto článku.

Kamery lze zapojit k zabezpečovacímu systému, tedy například k alarmu hlídajícímu vstup do domácnosti. Vybírat budete podle toho, zda kamery plánujete instalovat pouze v interiéru nebo v exteriéru. Rozhodně byste měli zvolit soustavu s více kamerami. Dopředu proto musíte promyslet, která místa mají být snímána, a kam tedy zařízení instalovat. Z toho vyplyne také počet požadovaných kamer.

Bezdrátové kamery: ano či ne

Základním parametrem, podle kterého vybíráte kamerové systémy a setkáte se s ním tedy na prvním místě, bude přítomnost kabelů. Klasické řešení propojené drátem se nazývá analogové. Je uživatelsky přívětivější a máte jistotu, že signál mezi kamerami nic nenaruší. Bezdrátové tzv. IP systémy přenesou obraz v lepší kvalitě, signál však mohou narušit zdi s kovovou výztuží. Co se týká ceny, analogové řešení vyjde zákazníka levněji. Záznam můžete kontrolovat na svém telefonu, ale i v počítači.

Jak najít dodavatele

Chcete získat přehled o tržní ceně a zároveň radu od odborníků? Vyzkoušejte Poptávej.cz. Na jejich stránkách vyplníte během pár minut poptávkový formulář, kam uvedete co nejvíce detailů. Zmiňte rozhodně rozměry, které budou snímány a všechny vaše požadavky. Poptávku s vámi následně zkontroluje operátor, může vás navést na další upřesnění. Po odeslání do systému se vaše poptávka dostane k zájemcům z okolí. V e-mailu poté můžete očekávat cenovou nabídku na míru. Vyberete si tu nejlepší a další kroky ladíte s vybraným dodavatelem. Služba je pro poptávající zcela nezávazná a zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *