Kvalitní masivní postel s vůní dřeva

Firma Ahorn, český výrobce lamelových roštů, matrací a postelí, uvedla nedávno na trh postele z poctivého masivního materiálu, jejichž design a konstrukce jsou navrženy tak, aby uspokojily požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Při výrobě všech postelí je kladen důraz především na přírodní materiál vysoké kvality. Postele jsou vyráběny  z dubového a bukového dřeva v různých barevných odstínech. Základem každého lůžka je pevná konstrukce a kvalitní kování. Originálním rysem postelí Ahorn je tvarový spoj, jenž vytváří vizuálně zajímavý prvek a současně má svůj funkční význam. Jednotlivé dílce postelí do sebe přesně zapadají a spáry ani při přirozeném stárnutí dřeva neprosvítají. Pro vyšší uživatelský komfort umožňuje výrobce přizpůsobit si výšku lehací plochy podle individuálního pocitu pohodlí.

Nejžádanějším typem v nabídce firmy Ahorn je masivní postel Grado, jež je vyrobena ze  dřeva nejvyšší kvality a nadstandardní tloušťky 30 mm. To zajišťuje její odolnost a dlouhou životnost. Zdvojené přední nohy zaručí vysokou stabilitu a bytelnost lůžka. Postel Grado lze pořídit ve dvou dřevinách: elegantním buku a divokém dubu, jenž se vyznačuje výraznou a nezaměnitelnou strukturou dřeva. Každý kus je originál, který zdobí viditelné suky a praskliny, jež posteli dodávají přírodní vzhled. Za pozornost stojí také dominantní čelo s nápadným stupínkem, jenž propůjčuje lůžku nadčasový vzhled.

Všechny masivní postele Ahorn lze doplnit o elegantní polici či praktický noční stolek. Prostor pod lůžkem je možno využít k umístění odvětratelné zásuvky, jíž je možno umístit z boků i od nohou postele. Samozřejmostí je, že všechny zásuvné úložné prostory jsou navrženy na míru konkrétní postele a lamelového roštu z nabídky firmy Ahorn. Na ještě vyšší úroveň povýší postel motorem polohovaný lamelový rošt a výběr kvalitní matrace. Uživatelé jistě ocení také fakt, že postel s nočními stolky, rošty i matrace vyrobené pod jednou střechou tvoří vzhledově jednotný a funkční celek.

Více informací získáte na www.ahorn.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *