Máte málo místa na spaní? Pořiďte si moderní rozkládací postel

Rozkládací postele jsou v našich zemích žádaným artiklem, protože mnoho Čechů spí na rozkládací posteli nebo pohovce. Rozkládací postele najdou své využití jak pro trvalé spaní, nebo jako řešení spaní pro hosty nebo i do dětských pokojů. U jednopokojových bytů je rozkládací postel často jedinou variantou, jak spaní vyřešit.
U rozkládací postele je zásadní, aby poskytovala nejen příjemné sezení, ale také pohodlné ležení a spánek. Rozkládací postel se skládá ze dvou částí: samostatný rám umožňuje rozložení lůžka na požadovaný rozměr. Vhodná a kvalitní matrace, která je většinou rozdělená na sedák a šikmý opěrák, pak ve složeném stavu nabízí anatomicky správné sezení včetně pohodlného opření. Po rozložení je matrace zcela rovná, bez mezer a nabízí příjemné ležení a spánek. Strana na sezení je nejčastěji čalouněná, strana pro ležení je ideálně opatřena matracovým potahem, který zajistí příjemné klima při spánku. Postel je možno vybavit buď jednodušší matrací pro příležitostné spaní, nebo matrací kvalitní, vhodnou pro trvalé spaní. Důležitá je také snadná manipulace s lůžkem – proto při nákupu ověřte, zda má postel kvalitní provedení i funkční rozkládání.

V JMP Studiích zdravého spaní najdete širokou nabídku rozkládacích postelí – jak v provedení lamino, tak i z masivního dřeva. Novinka Mateo je rozkládací postel v provedení lamino – má jednoduchý moderní design a nabízí se v pěti odstínech včetně nadčasové bílé. Dopio je rozkládací postel z masivního buku a nabízí se také v několika barevných odstínech. Obě postele můžete vybavit pevným dřevěným roštem nebo lamelovým roštěm. Všechny rozkládací postele nyní můžete pořídit výhodně.

JMP Studio zdravého spaní

www.loznice.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *