Nová kolekce pro rok 2018/2019 v sortimentu Kvalitex

Povlečení jako takové slouží lidstvu již několik stovek let. Vůbec první zmínky o něm pochází ze starověkého Řecka, kdy se začaly lůžka opatřovat bavlněnými povlaky, vzdáleně připomínající dnešní prostěradla. Od nich to bylo už jen kousek k povlakům na polštáře a přikrývky. Pokud si ale představujete dřívější povlečení jako kus bavlněné látky s množstvím vzorů a barev, musíme vás zklamat. Barvené povlečení je záležitostí mnohem mladší.

Pro šlechtice satén a baldachýn

Stejně jako se lišil vzhled povlečení, lišily se i materiály, z nichž bylo povlečení a tehdejší prostěradla vyráběné. Šlechtici a movitější lidé užívali zejména luxusnější materiály jako baldachýn, satén nebo hedvábí. Služebnictvo a poddaní se museli spokojit s bavlněným povlečením a přikrývkou z peří. Dnes jsou již naštěstí tyhle doby pryč a my si můžeme vybrat nejen materiálové provedení, ale také vzhled povlečení či prostěradla. Hledáte něco originálního a netradičního? Pak vás pravděpodobně zaujme kolekce pro rok 2018 a 2019, kterou nyní nově najdete v e-shopu Kvalitex.cz.

Čtyři kategorie produktů

Součástí zbrusu nové kolekce 2018/2019 jsou čtyři kategorie produktů. V té první, která nese název DELUX collection najdete ložní bavlněné povlečení převážně zdobené dvou či tří barevnou vzorovanou kombinací. Kategorie LUXURY collection obsahuje saténové povlečení s okouzlujícími ornamenty. Jeho základ opět tvoří dvě anebo tři barevné kombinace. Předposlední kategorií je opět bavlněné povlečení STANDARD collection, které zahrnuje povlečení s geometrickými útvary. Poslední – speciální kolekcí je ložní povlečení pro mladé, které potěší školáky i studenty. Každý výrobek z nové kolekce 2018/2019 se vyznačuje kvalitními materiály, které jdou ruku v ruce s dlouhou životností, maximálním pohodlím a pevností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *