Oblé „tekoucí“ linie a neobvyklý rádius

Přesně to jsou hlavní rysy granitových dřezů Schock z nové série Wembley, jež prozrazuje inspiraci světově proslulým anglickým stadionem se zaoblenými rohy.

Perfektní, hedvábně hladký povrch materiálu CRISTADUR® zajišťuje těmto modelům skutečně snadné čištění. Flexibilní produkty jsou vhodné k usazení nejen pod desku, ale i do roviny s ní či na ni. Oba modely, ať už D-100 (vhodný do 50 cm skříňky), či D-150 (vhodný pro 60 cm skříňky) jsou k dispozici v celé desítce barevných provedení CRISTADUR®. Praktickým a zároveň vzhledově vychytaným doplňkem této řady je krájecí dřevěná deska, Wembley D-150 lze navíc doplnit vzájemně kompatibilními multifunkčními plastovými miskami, určenými do menší nádoby dřezu, které poskytují další prostor pro přípravu čerstvých potravin či odkládání kuchyňského náčiní.

Dřezy SCHOCK se vyrábějí z 80% křemičitých písků, nejtvrdší složky žuly. Jsou vyvinuté tak, aby vyhověly nejnáročnějším parametrům, jež vyžaduje kuchyňské prostředí. Díky tomu na nich každodenní používání nezanechává žádné stopy. Prémiový materiál CRISTADUR® překračuje rámec hmatových, praktických a estetických standardů, se svou velmi jemnou, hladkou strukturou a elegantně třpytivým brilantním povrchem, na němž špína nemá šanci se udržet, je zárukou snadného čištění a skvělého vzhledu. Trvanlivost dřezu, jenž se stane ušlechtilým klenotem každé kuchyně, umocňuje jeho odolnost vůči teplotním změnám, nárazům a skvrnám, uživatelé ocení i barevnou stálost a dlouhou životnost.

Více na www.granitovedrezyschock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *