Odborný seminář Interiéry již po páté!

Ano, je to tak! Letošní seminář Interiéry slaví své první jubileum (5. ročník) a stává se tak tradiční podzimní akcí. Do diáře si tedy dejte datum 3. listopadu a připravte se na nabitý program. Letošní hlavní téma je příběh – příběh realizací, designérů a materiálů. Profesor Jiří Pelcl pohovoří na téma „Zapomenutí minimalisté“ – Hnutí Shakers v USA, architektka Kamila Douděrová se zaměří na příběhy realizací z televizního pořadu a zmíníme například i budování značky českého nábytku Lusito. Nebudeme však hovořit čistě o interiérech. Na řadu přijde i téma zlepšení komunikace se zákazníkem. Vše inspirativní a užitečné pro interiérové designéry, architekty a další profesionály z oboru. Přátelské neformální prostředí školy navodí skvělou atmosféru a příležitostí na výměnu kontaktů bude víc než dost.

Navíc se sborník přednášek stává součástí tištěného B2B magazínu Interiéry, který dostávají všichni posluchači zdarma a večer proběhne oslava 20. výročí VOŠ!

Přesný program i on-line přehlášení najdete jako vždy na webových stránkách akce www.interiery2000.cz. Srdečně vás zveme a těšíme se na setkání se všemi příznivci interiérů!

Ing. Iva Bastlová DiS.
Spoluorganizátorka projektu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *