Podzimní FOR INTERIOR 2019 nabídne vše pro dokonalý interiér

Oblíbený veletrh FOR INTERIOR nabídne již podvanácté nekonečný výběr nábytku, bytových doplňků a interiérových prvků od českých i zahraničních značek. Milovníci interiérového designu budou mít takéjedinečnou možnost seznámit se s pracemi čínských designérů a japonských nábytkářů, nebo se současným fenoménem zvaným „Boho styl“.

Populární akce se v areálu letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA koná ve dnech 10. až 13. října 2019. Co všechno nabídne? Nahlédněte s námi pod pokličku jednotlivých expozic a přijďte si na FOR INTERIOR pro čerstvou inspiraci a stylové bydlení.

Čínský design v koupelně

Kromě tradičních tuzemských výrobců a oblíbených zahraničních značek v rámci expozic jistě zaujmou i unikátní produkty čínských designérů. Čínský design sklízí v posledních letech pozitivní ohlasy z řad odborníků i zákazníků a jeho dopad na mezinárodní scénu je poslední dobou nepopiratelný a stále roste. K vidění zde budou například mikrokrystalické dlažby s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení nebo ručně vyráběná umyvadla či masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem.

Boho chic bydlení a Boho café

Co vlastně je boho chic styl a kde má své kořeny? Boho jako bohém, chic jako šarmantní. Jeho pojmenování připomíná dávnou nedotknutelnost kočovných kmenů, které putovaly Orientem a žily jen podle pravidel, která si určovaly samy. Boho, bohém, Bohemian, jeden základ a různé významy slova, které se stále častěji otiskuje do podoby našich domovů. V boho stylu se potkávají etnické prvky z celého světa, indické, marocké i indiánské, tak jako se na jedné polici skládají suvenýry z mnoha cest. Boho chic je obraz duše. Prolíná módou, výtvarným uměním i návrhy interiérů. V interiéru vás přivítá makramé závěsem, obloží spoustou polštářů, přehozů a dek, omámí vás vonnou svíčkou a rozloučí se lapačem snů.
Jednou z novinek podzimního veletrhu FOR INTERIOR bude také kavárna zařízená v Boho stylu týmem designérů časopisu Nové proměny bydlení. Ta nabídne návštěvníkům nejen příjemné místo pro relaxaci, ale současně se stane centrem doprovodných programů. Budou se zde konat například workshopy makramé, přednášky o chytré domácnosti a další.

Vše pro zdravý spánek

Veletrh FOR INTERIOR představí i letos oblíbený hit z posledních ročníků – ZÓNU SPÁNKU. Vystavovatelé z tuzemska i zahraničí, kteří se specializují na produkci nábytku souvisejícího s kvalitním a zdravým spánkem, představí nové kolekce produktů, chytré technologie, ale i tradiční výtvory poctivého řemesla. Spánková sekce bude k dispozici v Hale 3, kde budou vystaveny renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů.

Z doprovodného programu

Bohatý doprovodný program  nabídne přednášky, workshopy a další setkání s uznávanými osobnostmi napříč obory. Vystoupí například designérka Ivy Bastlová s přednáškou a následnou autogramiádou k nové knize, kterou tentokrát zasvětila barvám v interiérech. Jak zharmonizovat interiér ať už celkovou architektonickou koncepcí, vnitřním vybavením, nebo vhodnou volbou uspořádání materiálů, nábytku a dekorací, poradí Radka Košíčková z Evropské školy Feng Shui. Dále například přednášky Time management aneb jak si zorganizovat práci a udělat čas sám na sebe, Pozitivní změna životního stylu aneb jak se zbavit neřestí a další zajímavá témata. Opět bude k dispozici návštěvníkům poradenství bytových architektů a designérů a čeká na ně i soutěž o atraktivní ceny s Tvbydleni.cz.

Na letňanském výstavišti můžete od druhého dne konání veletrhu navštívit také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL.

Sledujte další novinky veletrhu FOR INTERIOR na www.forinterior.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *