Prádlo voňavé a nepomuchlané

Nové pračky Whirlpool FreshCare+ se dokonale postarají o každý typ tkaniny. Sedm speciálních pohybů bubnu přizpůsobuje frekvenci a délku otáčení bubnu konkrétnímu materiálu a fázi praní: od nejodolnějšího po nejjemnější jako je vlna a hedvábí. Současně zaručují perfektní výsledky praní už při 15 °C.

Funkce Clean+ umožňuje přizpůsobit prací cyklus jedné ze tří úrovní znečištění prádla, technologie 6. smysl optimalizuje spotřebu vody, energie a délky praní podle konkrétní náplně. Funkce FreshCare+ bude provzdušňovat vyprané prádlo obousměrnými rotacemi bubnu a jemnou párou, dokud je nebudete moci vyjmout – a to až 6 hodin po doprání, aby zůstalo vaše prádlo voňavé a nepomuchlané. Funkci FreshCare+ můžete zvolit stisknutím tlačítka před začátkem praní nebo v jeho průběhu a zároveň ji můžete kdykoliv zrušit. Pračky se vyrábějí jak v klasické, tak i slim verzi s různými objemy náplně. Invertorový motor se postará nejen o tichý chod, ale i o mimořádnou úspornost provozu.

Whirlpool FWD91496WS EU, technologie 6. smysl pro optimalizaci spotřeby vody, energie a délky praní. Funkce FreshCare+ pro provzdušňování vypraného prádla až 6 hodin po doprání. 14 programů včetně 30minutového a praní v 15 oC, A+++, tichý invertorový motor, kapacita 9 kg, LCD displej zobrazující průběh i zbytkový čas praní.

Předem plněná úzká pračka Whirlpool FWSD81283WS EU s velkou kapacitou 8 kg, technologií 6. smysl a funkcí FreshCare+ pro provzdušňování vypraného prádla až 6 hodin po doprání, 14 programů, A+++, tichý invertorový motor, LCD displej.

Předem plněná úzká pračka Whirlpool FWSF61253W EU, technologie 6. smysl a funkce FreshCare+ pro provzdušňování vypraného prádla až 6 hodin po doprání, 12 programů, A+++, tichý invertorový motor, LCD displej.

Více na www.freshcare.cz a www.whirlpool.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *