PRO ŠETRNOU A ÚČINNOU HYGIENU

Nemáte místo na bidet? Pak zkuste sedátko či toaletu s integrovanou sprchou. Jde o elegantní, prostorově a finančně nenáročná, leč plně funkční a diskrétní řešení, jejichž vynikající efekt je skutečně nedocenitelný.

Toaletní papír prostě nemůže nabídnout dokonalou, a zároveň dostatečně jemnou očistu, což může finálně přinášet nepříjemné pocity, někdy dokonce působit zdravotní problémy. Nejpřirozenějším a nejdokonalejším způsobem očisty je totiž voda.
Okamžitou změnu bez velké, a často nákladné rekonstrukce, umožňují sedátka s integrovanou sprchou, jež lze jednoduše namontovat přímo na stávající toaletní mísu. Ke zprovoznění pak stačí přívod studené vody a elektrická zásuvka. Sedátko s ovládacím panelem na boku a tichým sklápěním nabízí funkci sprchování příjemně teplou vodou, nastavení intenzity jejího proudu, automatické čištění sprchovací trysky před použitím i po něm. Výsledný efekt přináší pocit dokonalé čistoty a přirozené svěžesti. Přestože jsou všechny funkce ukryté přímo v prkénku, není nutné, aby výsledný produkt působil příliš mohutným dojmem, naopak, sedátko může být elegantně štíhlé. Navíc ho lze snadno odmontovat a například při stěhování vzít s sebou do nového bydliště.
Pokud plánujete rozsáhlejší rekonstrukci, nebo dokonce novou koupelnu, je ideálním řešením toaleta s integrovanou sprchou, kterou na první pohled od běžného WC nerozpoznáte. Veškerá technologie je skryta přímo v těle mísy, produkt umí nabídnou často i další praktické funkce, například v podobě vyhřívání prkénka, nastavení vlastností sprchovací trysky nebo dálkové ovládání. Zařízení, jež spojuje moderní jemnou hygienu a ohleduplnost k životnímu prostředí se špičkovým designem, nabízí například nastavení intenzity sprchovacího proudu, intuitivní dálkové ovládání, automatické čištění trysek, anatomicky tvarované sedátko, snadnou údržbu a úsporu vody i energie. Díky jednoduchému, ale přesto důmyslnému vzhledu toaleta snadno zapadne do každé koupelny.


Text: redakce -ll-, foto: Geberit, Siko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *