Správa nemovitostí v Olomouci a okolí

Jste vlastníkem bytové nebo nebytové nemovitosti v Olomouci a okolí? Pak pro vás máme dobrou zprávu. S námi totiž můžete inkasovat zisk ze svých nemovitostí bez větších starostí a námahy. O vše ostatní se postaráme my. A vám tak zbude čas třeba na rodinný výlet, dovolenou nebo na sport.

Správa nemovitostí v Olomouci a okolí

Služby spojené se správou nemovitostí v Olomouci a okolí poskytujeme už roku 2007, ale v realitní branži jsme začali pomáhat lidem ještě 4 roky před tím. Specializujeme se především na Olomoucký kraj, takže spravujeme stovky investičních nemovitostí nejen v Olomouci, ale i ve Šternberku, Litovli, Uničově, Mohelnici, Zábřehu, Prostějově, Přerově a v dalších městech regionu. Ve správě máme nájemní byty, rodinné domy, bytové domy, kancelářské budovy i celé objekty.

Správa nemovitostí v Olomouci za pomoci profesionálů má hned několik výhod. Pokud vlastníte dům, byt nebo jinou nemovitost a nemáte třeba dostatek času na její správu, pak je ideální čas přenechat vše renomovaným odborníkům. A začít se věnovat tomu, čemu opravdu chcete. My zatím budeme pečovat o samotnou nemovitost, ale vyhledáme i vhodného nájemníka a postaráme se například o veškeré technické záležitosti.

Kromě značné časové náročnosti, nutné znalosti zákonů a základů realitní problematiky mají nemovitosti určené k pronájmu také mnoho dalších úskalí, kterých se potenciální investoři nejvíce obávají. Problémy jsou většinou spojené s nájemníky, kteří nemusí, nebo nechtějí platit včas nájemné, soustavně ničí váš majetek nebo se jinak nedrží smlouvy. S tím vši si hravě poradíme.

Jsme renomovaní profesionálové v realitním oboru s letitou praxí a podrobnou znalostí místního trhu s realitami. Jsme tu zkrátka doma a sami investujeme do nákupu i pronájmu nemovitostí. A vy se k nám můžete přidat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *