Stella Ateliers a Curt Bauer – luxusní saténové povlečení české a německé kvality

Ložnice je ideální místo na odpočinek, tak proč si slastné nicnedělání neužít naplno? V hebkém a jemném saténovém povlečení se budete cítit skvěle, a to po celý rok. Díky termoregulačním vlastnostem vás saténové povlečení v zimě zahřeje a v letních měsících zase ochladí. Proč si nedopřát skutečný luxus, když je to tak jednoduché?

Egyptská bavlna je považována za jeden z nejkvalitnějších materiálů a právě ten se používá při výrobě produktů značky Stella Atelliers. V kombinaci se širokou nabídkou motivů si z nabídky saténového ložního povlečení vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Mezi nejznámější kolekce značky Stella Ateliers patří především: Stella, Stella Inovation, S Dreams a Stella Baby. Pokud preferujete spíše německou produkci, je pro vás připravena široká nabídka produktů značky Curt Bauer. K dispozici máte nejenom bohatou škálu barev (povlečení bílé, šedé, modré, zelené, červené, žluté, hnědé, béžové, fialové, růžové nebo barevné kombinace), ale i rozměrů (135 × 200, 135 × 220, 140 × 200, 140 × 220, 200 × 200, 200 × 220, 240 × 200 a 240 × 220 cm), díky čemuž se hodí do každé domácnosti. Při výrobě myslíme nejenom na váš komfort, ale také praktičnost, a proto nabízíme také saténové povlečení s nežehlivou úpravou.

Vyberte si povlečení přesně podle vašeho gusta, preferencí nebo podle způsobu zpracování příze: Mako-satén, bavlněný satén, jednobarevný Mako satén UNI nebo švýcarský Premium satén.

Zpracování příze a jednotlivé materiály

Mako-satén

Nejedná se přímo o materiál, ale o způsob, jakým je příze zpracována. Vlastní tkanina je hustá a lehká, vyznačuje se lesklým povrchem a je tkaná v tak zvané atlasové vazbě z jemně česaných přízí, které jsou vyrobeny z dlouhovláknité egyptské bavlny.

Mako-satén je typický svou jemností, ale to neznamená, že by nebyl dostatečně pevný a odolný. Při výrobě se využívá speciální metoda mercerování, v rámci které je do látky zafixována barva. Díky tomu si povlečení zachovává své originální vzezření po dlouhou dobu i při každodenním používání a následném praní. Mako-satén se vyznačuje unikátním leskem, hebkostí a dlouhou životností.

Bavlněný satén

Povlečení z bavlněného saténu ocení každý, včetně milovníků luxusu. Jemnost je vlastnost, kterou vaše pokožka jistě ocení. Stačí si jen vybrat a užít si pohodlí královské lóže přímo u vás doma. Veškerý sortiment je vyráběn ze 100% česané egyptské bavlny, tkané v atlasové vazbě a s gramáží 120g/m², která je znakem prvotřídní kvality.

Jednobarevný mako satén UNI

Jednobarevný vzor nikterak nenarušuje celkový vzhled interiéru. Vyberte si barvu, které dokonale zapadne do celkového vzhledu místnosti a současně neroztříští její styl. Díky tomu má povlečení mako satén UNI ještě výraznější dekorativní a estetickou funkci, zejména pokud barvu sladíte s dalšími dekoracemi, závěsy či jiným textilem. Také toto jednobarevné povlečení je mercerováno, aby mělo dlouhou životnost a především pevně zafixované barvy v látce.

Švýcarský Premium satén

Mimořádně luxusní materiál, který využívá jen tu nejjemnější přízi ze 100% česané egyptské Mako bavlny. Vlákna jsou řezaná specifickým způsobem, díky čemuž je zajištěna jejich jemnost, hebkost, ale současně také neporušenost a pevnost.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *