Topte ekologicky dřevěnými peletami a briketami

Přemýšlíte, jak ulevit přírodě? Jednou z možností je přestat topit fosilními palivy a přejít na obnovitelné zdroje. Slisovavá dřevní biomasa – pelety a brikety, nabízí ekologickou, komfortní a cenově příjemnou variantu.

Rodinná společnost Zdeněk Kulda EKOPALIVA vznikla v roce 2009 a zabývá se výrobou, prodejem a distribucí dřevních pelet a briket. Do portfolia služeb společnosti patří mimo jiné také velkoobchodní i maloobchodní prodej pelet a briket v místě výroby ve staré Huti anebo rozvoz prostřednictvím vlastního vozového parku, jenž zahrnuje potřebnou manipulační techniku, pro uspokojení individuálních přání zákazníka.

Palivo je v sáčcích vyrovnaných na paletách zaváženo nákladním automobilem s terénním manipulátorem, až na místo určení zákazníkem. Další možností je závoz volně ložených pelet cisternami, jež je složí přímo do zásobníku. Menší, šestitunová cisterna vystačí na zásobování menšího objektu respektive zásobníku a je využívána i do hůře přístupních míst. Šestnáctitunová cisterna se používá pro větší instalace s dosahem hadic až 40 m.

Kapacita produkce výrobních závodů Zdeněk Kulda EKOPALIVA se pohybuje okolo zpracovaných 15 000 tun dřevních paliv ročně a při výrobě je kladený důraz na kontrolu kvality paliv. Společnost žádná paliva nedováží ani nepřeprodává  a garantuje prodej pouze vlastními silami, a v česku vyráběných pelet a briket, díky čemuž může garantovat kvalitu dodaného paliva. Dokonce zájemcům nabízí i osobní návštěvu provozu spojenou s prohlídkou výroby a vy se tak na vlastní oči můžete přesvědčit, jak se paliva vyrábějí.

Zákazníci ocení i aktivitu výrobce, který pravidelně připravuje zajímavé akce. Klienty velmi oblíbená je například letní předplatba pelet, kdy si můžete nakoupit palivo v období od března do června za letní cenu, která bývá zpravidla nejnižší. V ceně je poté zahrnuto uskladnění paliv v prostorách výrobce a to až do března následujícího roku.

Více informací naleznete na www.ekopelety.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *