TX54 je revoluční novinkou v oblasti lokální rekuperace

Vyvětrá Váš byt, dům či kancelář s minimální tepelnou ztrátou. Garantovaná 78% účinnost! Díky efektivnímu větrání čerstvým temperovaným vzduchem, odstraníte vlhkost, plíseň a špatný vzduch a snížíte i CO2.

TX54 má v sobě rotační výměník s letním bypassem. V chladnějším období tedy větráte temperovaným vzduchem a v létě můžete v noci větrat chladnějším vzduchem. Tím, že výměník rotuje, nevzniká v jednotce žádný kondenzát a nepotřebujete tedy myslet na žádný odvod vody.

TX54 díky nízké hlučnosti nebude ani narušovat chod Vaší domácnosti. Rychlost jednotky lze nastavit na 2 stupně. První stupeň vydává hluk pouhých 28dB a při plném výkonu 54m3/h je hluk 30dB – nejnižší na trhu!

A montáž? Díky patentovanému systému, nikdy jednodušší nebyla! Turbovex TX54 lze kompletně namontovat zevnitř, což ocení zejména obyvatelé vyšších pater. Ušetříte za pronájem lešení či plošiny, které montáž výrazně prodražují. Otvor se bezprašnou cestou vykrouží jádrovým vrtákem, jednotka se osadí a hotovo. Není potřeba dalších rozvodů.

Zůstává tedy už jen otázka spotřeby. I zde je jsou parametry více než pozitivní – při plném výkonu spotřebuje jednotka 5Wattů, což by při celoročním chodu znamenalo výdaj necelých 200Kč/rok.

Zakoupením jednotky Turbovex TX 54 si doma zajistíte čerstvý vzduch a zdravé prostředí, zkrátka spokojený domov. Turbovex je zárukou dánské kvality a profesionálního jednání, zkrátka čerstvý vzduch pro všechny.

Více informací naleznete na turbovex.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *