Vyměňte vír všedních starostí za vír venkovní vířivky

K čemu venkovní vířivka slouží?

Důvodů proč si pořádit venkovní vířivku je celá řada. Mezi nejvýznamnější mimo touhy pro relaxaci se sklenkou šampaňského při sledování noční oblohy je bez pochyby potřeba relaxace a to jak po fyzické, tak psychické stránce.

Horká voda uvolňuje svaly, která jsou následně masírovány hydromasážními tryskami. Kvalitní vířivka by měla disponovat fyzioterapeutickým rozložení masážního systému, tak aby bylo docílené komplexní masáže a došlo k uvolnění všech potřebných partií, jako je krční a bederní páteř, nohy a chodidla, kde je velké množství stimulačních bodů.

Co potřebuji připravit?

Venkovní vířivky jsou navrženy, tak aby bylo potřeba připravovat co nejméně věcí. Zjednodušeně lze říct, že stačí rovná zpevněná plocha bez spádu a přívodní kabel (400 V). Doporučená doba výměny vody ve vířivé vaně je 3-4 měsíce dle používání a průběžné údržby (není tak potřeba napojovat vířivku na přívod a odvod vody).

Vířivky standardně disponují kartušovou filtrací, která je zpravidla dostatečná. V případě náročnějších podmínek, lze většina vířivek napojit na pískovou filtraci, či disponují sofistikovanějším filtračním systémem jako vířivky IQue® Sweden, které nabízí duálním systémem filtrace Superior Cleaning System, kdy se kromě hladiny vody dokáže čistit efektivně i dno vany – tento systém ocení především rodiny s dětmi.

V případě umístění vířivky v interiéru doporučujeme mít před vířivkou umístěná odtokový žlab z důvodu jak vypouštění vody v případě její výměny, tak z praktických důvodů údržby po použití vířivky, kdy můžete lépe uklidit vodu která se během víření dostane ven ať už při vylézání z vany, tak při otevření termálního krytu (vířivá vana je přikrytá termokrym na kterém kondenzuje vody-při jeho sundání z krytu voda steče na zem).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *