Weber Genesis II –revoluce v grilování na plynu

Když před více jak 30 lety společnost Weber představila první plynové grily Genesis, způsobila tím naprostou revoluci v grilování. Letos se stane něco podobného – Weber po letech testování a řadě inovací představuje novou řadu Genesis II.
Grily vznikly ve dvou verzích – Genesis II a Genesis II LX. Obě varianty jsou vybaveny vysoce výkonným grilovacím systémem GS4, který odlišuje Genesis od ostatních plynových grilů – například svým propracovaným odkapávacím systémem, s nímž vypečený tuk odchází přesně tam, kam má, bez nechtěného připalování, nebo vysoce výkonnými hořáky. Verze LX je vybavena řadou zlepšení navíc – třeba postranním hořákem a funkcí nastavení teploty na High+ pro prudké opékání a mnoha dalšími plusy, které grilování pozvednou na vyšší úroveň.
Grily Genesis jsou dostupné ve velikostech se třemi, čtyřmi, nebo šesti hořáky. Modely se třemi hořáky jsou ideální pro běžný rodinný provoz na terase či zahradě, zatímco se šesti-hořákovými grily lze pohostit klidně celou ulici, přátele svých přátel, nebo třeba všechny spolužáky svých dětí i jejich rodiče. Stačí si tedy jen vymezit své ambice a pak už si užívat dobré jídlo a skvělou společnost.
Všechny grily Genesis II lze vylepšit o řadu skvělých doplňků. Mají dělený rošt, kam je možné vkládat komponenty ze systému Weber Gourmet BBQ – třeba pánev wok, pizza kámen, stojan na drůbež atd. Kromě toho lze Genesis IIopatřithightech novinkou – digitální termosondou iGrill 3, která se s pomocí technologie bluetoothsnadno připojí kvašemu mobilu. Aplikace Weber iGrill, která je ke stažení zdarma, pak díky řadě funkcí zajistí, že vždy dosáhnete skvělých výsledků.
TIP: Koupíte-li si některý z grilů Genesis II v období mezi 18.3. – 17.4., získáte digitální termosondu iGrill 3 zdarma.

Weber Genesis II
Weber Genesis II

Genesis II E-310 – 3 hořáky, černý, s otevřeným vozíkem – cena: 27 990 Kč
Genesis II E-410 – 4 hořáky, černý, s otevřeným vozíkem – cena: 34 990 Kč
Genesis II E-610 – 6 hořáků, černý, s otevřeným vozíkem – cena: 44 990 Kč
Genesis II LX E-340 – 3 hořáky, černý, s uzavřeným vozíkem – cena: 54 990 Kč
Genesis II LX S-340 – 3 hořáky, ušlechtilá ocel, s uzavřeným vozíkem – cena: 54 990 Kč
Genesis II LX S-440 – 4 hořáky, ušlechtilá ocel, s uzavřeným vozíkem – cena: 69 990 Kč
Genesis II LX S-640 – 6 hořáků, ušlechtilá ocel, s uzavřeným vozíkem – cena: 79 990 Kč

www.weberstephen.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *