Zahradní domek Lisa: Sázka na prostor a eleganci

Na každé zahradě by měl být krytý prostor, kde získáte útočiště v případě, že počasí zrovna nebude ideální. V současné době lze samozřejmě postavit mnohé zděné zahradní domky anebo sruby. Jestliže chcete mít vaše dočasné rekreační bydlení co možná nejrychleji, bez zbytečně složité stavby a v elegantní podobě, čtěte dál. My se totiž v následujících řádcích zaměříme na zahradní domek Lisa 11,5 m² ze sortimentu známého výrobce, společnosti Palmako.

Optimální prostor pro relaxaci

Hlavní devízou tohoto zahradního domku je bezesporu dostatek prostoru, který poskytuje. 11,5 m² bohatě postačí pro pohodlné vybavení nábytkem, včetně menší sedací soupravy, již třeba půjde roztáhnout a vytvořit z ní pohovku. Vynikající je i fakt, že domek disponuje dostatečným množstvím prosklených ploch. Díky tomu je uvnitř vždy potřebné světlo v solidní intenzitě.

Vydrží takřka navěky

Tak to si pište. Základem této dřevěné stavby je totiž vysoce jakostní severský smrk. O maximální odolnost vůči mechanickému poškození se není třeba obávat. Stejně tak se můžete spolehnout i na to, že domek vydrží ve vynikající kondici po několik let. Na zahradu tedy optimální záležitost. Stěny jsou silné 34 mm, což je více než dostatečné.

Vzhledově zaujme

Hodně důležitý je pro zahradní domky také jejich vzhled. Moderní zahradní domek Lisa 11,5 m² snese z pohledu designu ta nejpřísnější měřítka hodnocení. Vybrat si navíc k objektu lze jakoukoli zajímavou střešní krytinu a vytvořit elegantní komplet se vším všudy.

Nakupte si pohodlně online

Doba, kdy bylo nezbytné nakupovat kompletně veškerý stavební materiál a kompletovat domek dlouhou dobu, je už naštěstí dávno pryč. Zmiňovaný model si pohodlně zakoupíte online v eshopu www.domky-herold.cz. Jeho cena aktuálně činí 67 590 korun, což je ve srovnání s jakoukoli standardní stavbou naprosté minimum.

www.domky-herold.cz
www.skluzavky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *