Zkuste to s námi, zahradě to nejlepší s Hondou

Lámete si hlavu nad tím, jakou sekačku pořídit pro nadcházející sezónu? Přece jen se jedná o jistou investici a neradi byste šlápli vedle? Na trhu najdete mnoho značek, modelů a typů. Ale který se hodí pro vás? Honda se dlouhodobě zaměřuje na zahradní techniku obecně a snaží se dát zahradě to nejlepší. Jednoznačně si stojí za kvalitou všech nabízených typů zahradních sekaček a spokojení zákazníci jsou toho důkazem. Z široké nabídky si vyberete i vy.

Výhody elektrických sekaček

Uvažujete o koupi elektrické sekačky? Honda má v nabídce i ty. Je to tichý, lehký a efektivní pomocník při údržbě malé předzahrádky. Honda vždy sází na kvalitní materiál a technické novinky. Můžete se tak spolehnout na perfektní sběr trávy, a to díky deflektorům, které usměrňují vzduch. Elektrická sekačka dále disponuje speciálním žacím nožem, funkcí optiflow, chytrým kabelovým úchopem, a teplotním senzorem, jež sleduje motor.

Motorové sekačky jako efektivní pomocník

Elegantní, pevné a snadné pro obsluhu a ovládání, údržbu i uskladnění. To jsou motorové sekačky Honda. Čtyřtaktní sekačky Honda jsou dostatečně obratné na to, aby se s nimi snadno a rychle manévrovalo po členitém trávníku, stávají se tak efektivním pomocníkem. Na sekačce nenajdete žádné zbytečné ovládací prvky ve formě páček, táhel atd. Ať už sekačky od Hondy ve verzi bez pojezdu nebo s vlastním pojezdem. Nic jiného nepromění během chvíle vaši zahradu v pečlivě střižený trávník.

Technologický pokrok v podobě robotických sekaček

Co přinášejí robotické sekačky Miimo? Jak už bylo mnohokrát deklarováno s robotickou sekačkou Miimo lze naplánovat prakticky všechno a díky interaktivnímu průvodci v programování, který je součástí nových modelů, jde vše ještě snáz. Dle vašich potřeb a představ poseká trávník. Přizpůsobí se charakteru vaší zahrady, rozloze, členění, záhonům a chodníčkům. A to vše díky správnému nainstalování obvodových vodičů, jejichž délka je až 800 metrů.

Více na www.hondastroje.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *