Znáte výhody srubového domu?

Proč se rozhodnout pro srubový dům a proč se nakonec zajímat o jeho výhody? V čem je v porovnání se zděnou konstrukcí lepší a dokáže vůbec zajistit optimální podmínky pro život nesoucí se v duchu dlouhé životnosti? Nejde jen o výstřelek moderní doby? I takové otázky si pokládají potenciální zájemci o výstavbu nového domu, kteří v průběhu svého hledání narazí na nabídku srubových domů a dřevostaveb. V tomto článku si poodkryjeme hlavní přednosti srubů a roubenek, jejichž hlavním cílem je uspokojovat širokou klientelu svým půvabným vzhledem, funkčním prostředím a důmyslným konceptem.

Hlavní přednosti srubového domu

Bydlení v dřevostavbě je především o čistotě a ekologickém způsobu života. Srubová konstrukce ze dřeva dokáže svým majitelům nabídnout celé spektrum nepostradatelných výhod spočívajících v následujících bodech. Dřevo nepodporuje hermetické uzavření domu, jako je tomu u klasického zděného objektu se zateplením.

Dřevostavba tedy přirozeně dýchá a poskytuje o poznání příznivější mikroklima. Pokud máte zkušenost se suchým panelákovým vzduchem, tak zde se obdobných podmínek obávat nemusíte. Mnoho lidí si navíc zakládá na sebevědomém stylu, proto se pro výstavbu srubu v moderním designu rozhodují.

Další výhody dřevostaveb a srubů

Nejen, že je průběh výstavby srubového domu v porovnání se zděnou stavbou rychlejší a nezatěžuje tolik životní prostředí, zároveň však nabízí i levnější řešení celé realizace. Produkce odpadu při výstavbě je nižší a navíc není nutné zajišťovat tak enormní přepravu stavebních hmot.

Celý srub se snadno vejde na jeden kamion a použité dřevo je 100% recyklovatelné. Pokud máte i vy zájem o dřevostavbu, srub, roubenku nebo víkendovou chatu, určitě se obraťte na opravdové profesionály s komplexními službami z Wood-Life, kteří dle vašich specifických požadavků a přání vystaví dům snů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *