Zrcadla a sklo pro moderní interiér

Prosklené a reflexní plochy různých forem, rozměrů a typů hrají v domácích i komerčních prostorách nezastupitelnou roli. Dávají mu rozlet, mají příznivý optický efekt a umějí čarovat s dispozicemi a světlem. V současné době proto patří mezi nejčastěji používané výrazové prvky interiérových designérů.

Toho je si dobře vědoma také česká firma Amirro, která patří po téměř čtvrt století své existence nejen k české špičce v oboru, ale také mezi přední evropské výrobce a zpracovatele plochého skla a zrcadel. Tři čtvrtiny její produkce sice putují do světa, do Německa, Rakouska, Anglie, Dánska i Holandska, ale i tak stihne s přehledem zásobovat rovněž domácí trh. Její produkty jsou nedílnou součástí nabídky řetězců Hornbach, SIKO a Ptáček velkoobchod, najdete je však rovněž ve více než 400 maloobchodních prodejen se sanitárním a bytovým zbožím. Do našich domovů se však dostávají i s nábytkem, setkáte se s nimi také v kterémkoliv z významnějších sklenářství.

Základem úspěchu výrobků společnosti Amirro je především kvalita jejich zpracování. Firma jde totiž cestou špičkových moderních technologií na opracování plochého skla a zrcadloviny. Ať už jde o CNC řízené tvarové vyřezávání a opracování hran, rovné i tvarové fazetování, broušení i leštění hran v různých profilech, nebo o strojní CNC gravírování, vrtání, frézování výřezů a otvorů, pískování, sítotisk či lepení nábytkářských kovových dílů UV lepidlem… Do firemního strojového parku patří například
CNC bruska firmy Intermag, ale i stroje firmy Bavelloni. I díky nim se vstupní surovina v podobě kvalitního Float skla a zrcadlových tabulí proměňuje v produkty vysokých užitných i vzhledových parametrů, jejichž podobu může ovlivnit svým přáním i sám zákazník. Patří k nim například i vychytaná zrcadla s vlastním dotykovým senzorem, který je díky podsvícení vidět i v naprosté tmě. Stačí se dotknout plochy na vyznačeném místě, a zrcadlo se rozsvítí.

Více se o výrobcích z portfólia Amirro dozvíte na www.zrcadla.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *